Medikal El - Ayak Bakımı

Ayak bakımı, sağlık ve estetiği ilgilendirdiği kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükselmesi açısından da ihmal edilmemesi gereken ayrıntılar içermektedir. Ayak bakımının kişiyi rahatsız etmeden, acı vermeden, steril ve hijyenik koşullar altında gerçekleştirilerek temiz tutulması, dolaşım ve sinir sistemi açısından çok önemlidir.

İnsan vücudunun tüm organları ayaklardan etkilenir. Dolayısıyla ayak bakımı, kişinin sağlığı için ihmal edilmemesi gereken önemli bakımların başında gelir.

Medikal ayak bakımında hijyenik tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi uygulamaları ayak bakım cihazları ile yapılır. Estetik ve sağlığa yönelik özel bir bakımdır. Müdahale alanı, el hijyeni, dezenfeksiyon ve sterilizasyon hastane standartlarında yapılmaktadır.

Norveç Ayak Sağlığı ve Güzellik Merkezinde hijyeni sağlamak için yüksek ısı sterilizasyonu, kimyasal dezenfeksiyon aletleri ve tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır.

Tamamen medikal cihazların kullanıldığı freze uçlar ile yapılan bu bakımlarla güzel, estetik ve sağlıklı ayaklara sahip olacaksınız.

EL VE AYAK SAĞLIĞINDA PROFESYONEL ÇÖZÜMLER MERKEZİMİZDE UYGULANMAKTADIR.