NORVEÇ AYAK SAĞLIĞI & GÜZELLİK SALONU ADANA

Norveç Ayak Sağlığı ve Güzellik Merkezi Yurtiçi ve yurtdışında eğitim almış uzmanlar tarafından, 27 yıllık tecrübeye dayanan Lisanslı Ayak Sağlığı Uzmanları ve Estetisyenler tarafından Avrupa standartlarında bilimsel, teknolojik ve hijyenik ortamlarda hizmet veren bir kuruluştur.

Merkezimizde;

Podoloji Birimimizde El ve Ayak Sağlığı ile ilgili olarak; Diyabetik hastalar başta olmak üzere, Batık Tırnak Bakımı, Mantarlı Tırnak Bakımı, Kalınlaşmış Tırnak Bakımı, Deforme Tırnak Bakımı, Medikal El-Ayak Bakımı, Hamileler, Sporcular, Dansçılar İçin Özel Ayak Bakımı, Çocuklar İçin Ayak Bakımı, Nasırlar, Sertleşmiş Deri Dokuları, Siğil Bakımı, Çatlak Topuk Bakımları, Ayak Kokusu ve Terlemesi, topuk Dikeni, Jel Sistem Uygulamaları, Dolaşım Bozukluğu Olan Ayakların Bakımları, Destek Malzemelerinin Uygulanması vb. sorunlarınıza kalıcı çözümler üretilmektedir.

Norveç Ayak Sağlığı Ve Güzellik Salonu Standartı

Norveç özellikle, kaliteli ve güvenilir, konusunda uzman markalar ile hizmet veren bir kuruluştur. Alman ve Norveç podologie standartlarındadır. El ve ayaklarda oluşabilecek tüm sorunları müdahale edebilecek seviyededir. Böylece hastalarımızın ayaklarında veya tırnaklarındaki sorunlar yüzünden ağrılar ile bile gelseler, ağrısız, acısız, mutlu ve memnun Norveç Ayak Sağlığı ve Güzellik Merkezinden ayrılmasını sağlamaktadır.

Norveç Ayak Sağlığı Uzman GÜLFİRAY YILMAZ ve Uzman ŞEHRİBAN KORKMAZ Hakkında;

Uzman GÜLFİRAY YILMAZ ve Uzman ŞEHRİBAN KORKMAZ Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Estetisyenlik ve Podoloji (Ayak Sağlığı) öğrenimi tamamlandı. Ayrıca birçok eğitim almış olup uluslararası geçerliliği olan diploma ve sertifika sahibidirler. Başarılarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı öğretici (eğitmen) unvanını almış ve birçok öğrenci yetiştirmişlerdir.

Ayak Sağlığı ve Bakımıyla ilgili Almanya, İtalya ve Norveç'te faaliyet gösteren dünyaca bilinen BERCHOLD, SUDA, LCC, SOD, SI ATTESTA CHE enstitü firmalarında uygulamalı eğitim süreçlerini başarı ile tamamlayarak birçok sertifikalar alınmıştır.

Uzman GÜLFİRAY YILMAZ'a göre ayaklar bütün yükümüzü çeken önemli organların başında gelir ki eğitim almamış kişilere teslim edilmemelidir. Ayaklar genel sağlığımızın aynasıdır. Ciddi hastalıkların habercisi olabilen ayaklarımızı kendi yaptığımız yanlışlar yüzünden de problemli hale getirilebilir düşüncesindedir.

Bunun için Uzman GÜLFİRAY YILMAZ memleketi Adana'da 27 yıllık tecrübesine dayanarak Şehriban Korkmaz ile birlikte Norveç Ayak Sağlığı & Estetik ve Güzellik Merkezini kurmuşlardır. Amaç gerek El-Ayak Sağlığı konusunda gerekse Estetik ve Güzellik konusunda bireylere en kaliteli hizmeti teknolojik, bilimsel ve steril ortamlarda sunmak ve yaşam kalitesini gelebilecek en iyi düzeye ulaştırmaktır.