İğneli Epilasyon

İğneli Epilasyon Tekniği uzman estetiysen tarafından yapılması gereken bir epilasyon uygulamasıdır. İğneli epilasyon iyi bir eğitim almadan,emek harcanmadan ve uzmanların yanında pratiği öğrenilmeden uygulanacak bir iş değildir.

İğneli epilasyon tekniği kolay bir yöntem gibi görülmüş ve bu alanda niteliksiz eleman sayısı maalesef her geçen gün artmıştır. Bilinçsiz uygulamalar sonucu da  insan bünyesi üzerinde geri dönüşümü olmayan sorunlar ortaya çıkmıştır.

Bu tekniğin uygulanmasında, istenmeyen kılların kalıcı olarak yok edilebilmesi için iğne ile kıl kılıfına doğru şekilde girilmeli, verilen akım miktarı ve  uygulanma süresi hassasiyetini korumalı ve tedaviye uygun olmalıdır .

Kurum olarak iğneli epilasyon uygulamasında; müşteriyi tedaviye hazırlamaya, müşterinin kıl yapısını incelemeye, uygun elektrik akımının ayarlanmasına, cildin gerilmesine,kıl köküne girilmesine,kıl uzama yönü,derinliği ve çıkış açısına büyük bir ehemmiyet verdiğimiz gibi bu tedavinin uygulanma aralığına ve baş gösterecek olan doğal sanrılara karşı hazırlığımızla da sizlere hizmet veriyoruz.

İğneli Epilasyon

Esttik ve güzelliğiniz için Norveç...